Розробка та інтеграція систем зовнішніх та внутрішніх електромереж

Розробка та інтеграція систем зовнішніх та внутрішніх електромереж

Компанія "РЕМСПЕЦБУД-КС" успішно реалізує комплексні корпоративні проекти з побудови електричних мереж. В області нашої професійної компетенції якісне проведення всіх видів робіт з проектування, тестування і монтажу та обслуговування електромереж.

У власних проектах ми використовуємо обладнання, рішення та аксесуари провідних світових виробників: ABB, APC, Cummins, Eaton, Schneider Electric, Moeller, Legrand, Perkins, Volvo-Penta та інших.

Компанія володіє необхідним списком ліцензій і допусків для проведення електромонтажних робіт на будівельних об'єктах будь-якого типу, а також у складі комплексних проектів по формуванню інженерних інфраструктур комплексу будівель, а також об'єктів з підвищеними вимогами до відмовостійкості мережі, наприклад - центрів обробки даних.

До структури компанії входить самостійний відділ інженерних систем, де працюють досвідчені фахівці з побудови електричних мереж та інженерних підсистем будівель.

Етапи впровадження проекту:

·         обстеження існуючих кабельних та електричних мереж Замовника. На новому будівельному об'єкті відбувається огляд комунікацій, визначаються місця прокладання електрокабелів

·         формування технічного завдання з визначенням всіх компонентів майбутньої мережі: обладнання, кабелів, аксесуарів.

Зведення загального кошторису витрат за проектом:

·         розробка техніко-економічного пропозиції

·         створення робочого проекту з визначенням плану-графіка робіт

·         узгодження проекту в органах Енергонагляду і Енергозбуту

·         монтажні та пуско-налагоджувальні роботи

·         тестування системи електроживлення з проведенням маркування компонентів

·         контрольні заміри електролабораторії

·         підготовка повного комплекту документації з результатами електрозамірів

·         повне сервісне обслуговування.

Побудова електромереж для підприємств, офісів і промислових об'єктів - одне з напрямків діяльності компанії. Це дозволяє нашим фахівцям успішно впроваджувати багатопрофільні мережеві проекти, в тому числі - з нестандартним колом завдань.

Ми готові зробити попередній розрахунок Вашого проекту, провести консультацію та галузеву експертизу.

На стадії підготовки та попереднього обговорення ми надаємо нашим Замовникам приклади реалізованих мережевих інженерних проектів, а також відгуки наших клієнтів.

Ви можете здійснити екскурсію на об'єкти, реалізовані монтажними бригадами ТОВ "РЕМСПЕЦБУД-КС".

Ми щиро сподіваємося, що будь який Замовник оцінить компетентність та індивідуальний підхід до роботи. Системи електроживлення - необхідна частина виробничих процесів сучасного підприємства. Рівень систем у великій мірі визначає можливість успішного здійснення виробничих та технологічних процесів, і в підсумку впливає на якість продукції.

Основна функціональна задача систем електроживлення - успішне проведення процесів перетворення, регулювання і розподілу електроенергії в масштабах всього підприємства.

Іншим аспектом функціонування систем електроживлення є безперебійна подача напруги постійного і змінного струму різного рівня. Постійний підведення електрики здійснюється до основних і допоміжним групам працюючого устаткування, комп'ютерів, освітлювальним системам і приладам.

Компанія "РЕМСПЕЦБУД-КС" має набір необхідних ліцензій на веденні професійної проектної діяльності в області мережевої інтеграції. За роки діяльності відділ компанії розробив власну технічну базу для комплексного супроводу електричних проектів.

Спеціалізація компанії в електротехнічній галузі широка і охоплює наступні області професійних компетенцій:

·         комплексне проектування і побудова електричних мереж

·         створення систем електроживлення

·         підготовка технічної та проектної документації

·         поставка і введення в експлуатацію електротехнічних установок

·         підбір електроустаткування й аксесуарів.

Ми здійснюємо пряму поставку обладнання під проект і повну комплектацію систем Замовника. Для оснащення проектів власних Замовників ми пропонуємо рішення, обладнання та аксесуари провідних виробників електротехнічної галузі.

Наші послуги з електротехнічного проекту:

·         попереднє обстеження об'єкта

·         розробка технічного завдання та проекту з урахуванням специфіки об'єкта та індивідуальних вимог Замовників

·         проведення монтажних пуско-налагоджувальних робіт

·         гарантійне та післягарантійне обслуговування

·         сервісний супровід систем

·         інформаційна підтримка Замовника

·         надання унікальної послуги - екскурсія на завершені об'єкти

·         надання відгуків щодо завершеним проектам

·         проведення робочого системного інструктажу для представників Замовників.ІЦ Телеком-Сервіс дбайливо і з розумінням ставиться до задачі побудови електричної мережі кожного конкретного об'єкта. Компанія якісно веде роботи на об'єктах з жорсткими вимогами до енергопостачання: на території підприємств в медичних установах, аеропортах, торгівельно-розважальних комплексах.

 

Ми будемо раді новому співробітництву в галузі розробки та впровадження електричної мережі на Вашому об'єкті.