Про нас

Про нас

Для сучасного етапу розвитку суспільства характерний стійкий і динамічний ріст небезпеки, який супроводжуються збільшенням розмірів нанесених збитків. Саме ця ситуація загострила увагу суспільства до проблеми пожежної та техногенної безпеки.

Основними пріоритетами та напрямками діяльності компанії "Ремспецбуд–КС" є протипожежні системи і комплекси заходів щодо забезпечення безпеки людей, підприємств і організацій, монтаж, обслуговування охоронно-пожежної сигналізації, систем контролю доступу, відеоспостереження, зовнішніх і внутрішніх електромереж.

Компанія Ремспецбуд–КС пропонує Вам повний комплекс послуг, в результаті яких забезпечується пожежна, техногенна та охоронна безпека Вашого об’єкту. На нашому сайті, звернувшись до відповідного розділу, Ви знайдете більш детальну інформацію по всіх послугах в області пожежного, техногенного, охоронного захисту і безпеки.

Наша компанія, має багатий досвід роботи, кваліфіковані проектні і монтажні групи, обслуговуючий персонал які в свою чергу можуть запропонувати Вам зручний, швидкий і якісний сервіс з будь-якого питання Вашої безпеки. Ми володіємо всією необхідною дозвільною документацією, ліцензіями, сертифікатами та допусками до багатьох видів будівельних та монтажних робіт, тому ми гарантуємо надійність і професіоналізм на будь-якій стадії виконуваної нами роботи.

Фахівці компанії "Ремспецбуд–КС" з легкістю проведуть інтеграцію нових та реконструкцію вже існуючих систем пожежної безпеки та поєднають їх з іншими інженерними системами Вашого об’єкту, забезпечать кваліфіковану підтримку і проконсультують з усіх питань, що виникають в ході проведення робіт, а також після їх завершення, проведуть випробування і забезпечать роботу охоронно-пожежної сигналізації, систем контролю доступу, відеоспостереження, зовнішніх і внутрішніх електромереж.

На всі види робіт та обладнання поширюється гарантія якості. Робота з великими постачальниками обладнання, дозволяє нам пропонувати замовнику приємну вартість монтажних робіт та обладнання. Якщо у Вас є питання чи потрібно роз'яснення незрозумілої ситуації, фахівці нашої компанії будуть раді допомогти і проконсультувати Вас з питань, що цікавлять.

Особливу увагу ми приділяємо професіоналізму у вирішенні питань забезпечення безпеки, наші спеціалісти вивчають оновлені нормативні документи, чим підвищують свій рівень кваліфікації та якість надання послуг нашим клієнтам. Компанія "Ремспецбуд–КС" допомагає всім вибрати найбільш ефективний і доступний варіант вирішення завдання в області безпеки і пов'язаних з нею послуг.

 

Ми зацікавлені у співпраці з талановитими, енергійними, ініціативними, комунікабельними, готовими до навчання і розвитку особистостями. Ми вітаємо активність, шанобливе ставлення до клієнтів і колег, прагнення до професійного розвитку і націленість на високий кінцевий результат. Якщо Ви хочете працювати з нами, ми будемо раді вітати Вас у нашій команді. Надсилайте своє резюме за адресою: remspetsbud@ukr.net